Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Selda Bağcan ve Ankaralı Yasin konseri

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), yaz şenlikleri ve konserlerine aralıksız devam ediyor. ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ kapsamında bu hafta Mamak’ta ünlü sanatçı Selda Bağcan, Çamlıdere’de ise Ankaralı Yasin sahne aldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde Mamak NATO Yolu Caddesi’nde Selda Bağcan konseri düzenlendi. Her yaştan Başkentlinin ağır ilgi gösterdiği konserde, sanat hayatında 50. yılını doldurduğunu belirten Selda Bağcan, “Güzel ve coşkulu bir konserdi. Ankara’da çok konser olur, bu kadar coşku beklemezsin, doymuş oluyorlar konserlere fakat konserimiz çok coşkuluydu” dedi.

Çamlıdere’de konser veren Ankaralı Yasin de hislerini, “Ankara Büyükşehir Belediyemizin düzenlemiş olduğu ‘Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ faalleri kapsamında Çamlıdere’deyiz. Başkan’ımız Mansur Yavaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm Çamlıderelilere uygun cümbüşler diliyorum” kelamlarıyla lisana getirdi.

Konserlere katılarak sevdiği sanatkarlarla buluşan vatandaşlar ise Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek şunları söyledi:

Nuray Dalmıç: Selda Bağcan, yıllardır görmeyi çok arzuladığım biri. Yakından görme talihine eriştiğim için çok memnunum. Kendisini çok seviyorum, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.

Beyhan Ortakçı: Çok sevdiğimiz ve kıymet verdiğimiz bir isim Selda Bağcan. Çok memnunum.

Garip Ortakçı: Gençliğim Selda Bağcan ile geçti diyebilirim. Düşlerimizin sanatkarı, çok teşekkür ediyoruz.

Arda Çakır: Çok heyecanlıyım, çok memnunum. Selda Bağcan’ı daha evvel de dinlemiştim, çok kere konserine gitme fırsatım oldu. Çok sevdiğim usta bir sanatçı.

Suzan Acer: Çocukluğumun, gençliğimin sanatkarı. Ailecek çok seviyoruz. Ablamız mahallemize gelmiş, ne kadar hoş, çok keyifli oldum. Teşekkür ederiz.

Filiz Aydın: Mansur Başkan’ımıza helal olsun, her bahiste insanlarımıza takviye veriyor. Konserler çok hoş. Başkan’ımıza teşekkürlerimi iletiyorum.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, konserlere mesken sahipliği yapmaya devam edecek. 21 Eylül’de Küme Madrigal Anıtpark’ta, 24 Eylül’de Fuat Latife Esertepe Rekreasyon Alanı’nda, yeniden tıpkı tarihte Nurullah Akçayır Kalecik’te sahne alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir